Kalendarz imprez w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 na rok szkolny 2016/2017

Lp.

Uroczystość i imprezy

Data

obchodów

Osoby odpowiedzialne

1.      

Początek roku szkolnego

01.09.2016

Samorząd Uczniowski

Oprawa muzyczna – p. M. Kaftanowicz

Sprawy porządkowe –
p. P. Tomczak,

n-le wychowania fizycznego

2.      

Rocznica wybuchu II Wojny światowej

01.09.2016

Samorząd Uczniowski

p. W. Stoch – złożenie kwiatów pod tablicą,

p. P. Tomczak – poczet sztandarowy

3.      

Akcja „Sprzątanie świata”

09.2016

p. W. Husak

p. M. Maciejewska

4.      

Rocznica Powstania Polskiego Państwa Podziemnego

09. 2016

p. E. Świec,

p. W. Stoch, p. M. Wolf,

p. P. Tomczak

5.      

„Dając krew ratujesz życie”

10.2016

02.2017

p. P. Tomczak, Pielęgniarka szkolna

6.      

„Dzień Edukacji Narodowej”

Akademia.

Ślubowanie klas pierwszych i nadanie awansu klasom mundurowym

14.10.2016

Samorząd Uczniowski:

p. P. Tomczak,

p. M. Kaftanowicz,
p. E. Pszonicka,
p. A. Machowicz,

p. K. Wodiczko.

 

7.      

Dzień Patrona

Liceum Plastycznego

11.2016

Dyrekcja Szkoły, nauczyciele Liceum Plastycznego

8.      

„Święto Niepodległości” – akademia

11.11.2016

p. M. Wolf, p. E. Świec,

p. E. Watała - Czerniak

9.      

„Andrzejki”

30.11.2016

Wychowawcy klas,

Samorząd Uczniowski
z opiekunami

10.  

Jarmark mikołajkowy

06.12.2016

Samorząd uczniowski z opiekunami

11.  

„Mikołajki klasowe”

06.12.2016

Wychowawcy klas,

Samorząd Uczniowski
z opiekunami

12.  

Wigilia Bożego Narodzenia

12.2016

p. A. Jaskuła,

p. S. Banaszak
p. M. Płóciennik

13.  

Dzień patrona TBF

02. 2017

Dyrekcja szkoły,

Nauczyciele TBF

młodzież TBF

p. M. Kaftanowicz

14.  

Studniówka klas maturalnych

02.2017

Rada Rodziców, Komitet studniówkowy, wychowawcy klas maturalnych


15.  

Walentynki

14.02.2017

Samorząd Uczniowski

z opiekunami

16.  

„Dzień Kobiet”

08.03.2017

Dyrekcja szkoły

Samorząd Uczniowski

17.  

Pierwszy dzień wiosny – „Święto ziemi”

21.03.2017

p. M. Maciejewska

p. K. Piaskowska

18.  

„Jajko wielkanocne”

03.2017

p. A. Suchorzewska

p. M. Prałat

p. A. Jaskuła

19.  

Dzień Patrona Technikum Budowlano-Elektrycznego

04.2017

Samorząd Uczniowski,

p. K. Mikołajczyk, p. A. Król,

p. Grażyna Trzeciak, p. A. Janiak, p. A. Olszyna

20.  

 

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Rozdanie świadectw ukończenia szkoły

 

 

28.04.2017

Wychowawcy klas III

p. E. Kowal p. K. Wodiczko,

p. J.Bruś, p. G. Trzeciak,

p. M. Płóciennik,

 z wychowawcami klas IV

p. A. Suchorzewska, p. P. Tomczak, p. Agnieszka Król,

p. K. Mikołajczyk, p. B. Michalak

21.  

 

Rocznica Konstytucji 3-go Maja – akademia

05.2017

p. M. Wolf

p. W. Stoch

p. I. Wiertelak

22.  

„Dzień Sportu”

06.2017

p. J. Berwald

Nauczyciele W-F

23.  

Koniec roku szkolnego 2016/2017

23.06.2017

Samorząd Uczniowski

Oprawa muzyczna –

p. Lisiak

Sprawy porządkowe –
p. P. Tomczak, nauczyciele

wychowania fizycznego

24.  

Wyjścia do kina, teatr, uczestnictwo w imprezach kulturalno-sportowych na terenie szkoły i poza nią

Cały rok według harmonogramu
w planie działalności kulturalnej szkoły

Dyrekcja szkoły,

Wychowawcy,

Samorząd Uczniowski,

opiekunowie