J. polski

Marta Bertman
Katarzyna Galant-Kowalska
Małgorzata Jaźwiec
Janusz Matuszewski
Anna Suchorzewska
Urszula Wilczyńska-Rosada
Aneta Sitkiewicz 

Anna Kostuj

J. angielski

Anna Janiak
Dagmara Jochan
Agnieszka Król
Anna Olszyna
Lilianna Litwa-Piotrowska
Joanna Sałdzińska
Anna Matysiak

J. niemiecki

Katarzyna Mikołajczyk
Katarzyna Wodiczko

J. rosyjski

Małgorzata Grzesińska
Grażyna Trzeciak

J. francuski

Katarzyna Piaskowska

Historia

Wojciech Stoch
Ewa Świec
Marek Wolf

Wiedza o społeczeństwie

Ewa Świec

Matematyka

Barbara Michalak
Iwona Staszak
Magdalena Zdyb
Monika Prałat

Eryk Gorzelańczyk

Chemia

Ewa Kowal
Lidia Matyniak

Fizyka

Krzysztof Karpiński
Dariusz Ślawski

Biologia

Katarzyna Piaskowska

Geografia

Magdalena Maciejewska

Wiedza o kulturze

Agnieszka Miśkiewicz

Joanna Bruś

Religia

Krzysztof Noweta
Cezary Promny
Witold Wójcicki

Informatyka

Ewa Kowal
Lidia Matyniak

Wychowanie fizyczne

Julita Berwald
Małgorzata Zakierska
Grzegorz Zapała
Radosław Kieruzel
Rafał Jamrozik
Dawid Radecki
Konrad Parat

Edukacja dla bezpieczeństwa

Paweł Tomczak

Podstawy przedsiębiorczości

Bartosz Husak

Konrad Parat

Biblioteka

Bogusława Nowicka
Karolina Rosada
Grażyna Trzeciak

Pedagog

Karolina Drobnik-Ptaszyńska
Monika Sosnowska

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

Technik Budownictwa

Elżbieta Pszonicka
Sylwia Banaszak
Piotr Miczko
Magdalena Ambroży
Jolanta Widełko
Paweł Olszak

Technik Architektury Krajobraz

Małgorzata Maryniaczyk
Anna Jaskuła
Przemysław Marcinkowski

Urszula Wierucka

Katarzyna Bieniasiewicz

Technik Elektryk

Krystian Krzywda
Piotr Paszkowiak
Marcin Szymczak

Rafał Rosa

Piotr Maślak

Artur Sysiak

Technik Informatyk

Dariusz Ślawski
Jerzy Bojda
Michał Płóciennik
Bożena Jakubczak
Krzysztof Karpiński

Cezary Promny

Technik Geodeta

Jerzy Machlański

Technikum Budowy Fortepianów

Aurelia Machowicz
Edyta Ignasiak
Natalia Góralczyk
Marcin Kaftanowicz

Liceum Plastyczne 

Iwona Marcinkowska
Izabela Symanowicz
Marek Szroniak
Ewa Ratajczyk
Włodzimierz Ćwir
Marcin Gaj
Joanna Bruś
Waldemar Jamroszczyk

Praktyczna nauka zawodu 

Specjalność ogólnobudowlana

Ireneusz Andrzejewski
Robert Kliber
Piotr Michalak
Janusz Pastusiak
Wiesław Warszawski
Jacek Widełko
Jolanta Widełko
Henryk Woźniak
Robert Tkacz 

Specjalność budowa fortepianów
Zbigniew Bochen
Marcin Kaftanowicz
Piotr Kaftanowicz